Instruktörer


SBK – instruktör, Agilityinstruktör: Anna annag@sbk-svedala.se

SBK – instruktör, Agilityinstruktör: Nina nina@sbk-svedala.se

SBK – instruktör: Helen helen@sbk-svedala.se

SBK-instruktör: Camilla albrektsson71@gmail.com

SBK-instruktör: Linn linn.g@sbk-svedala.se

Allmänlydnadsinstruktör: Frida frida@sbk-svedala.se

Rallylydnadsinstruktör: Agnetha agnetha@sbk-svedala.se

Rallylydnadsinstruktör: Lotta bonuz55@gmail.com

Allmänlydnadsinstruktör: Josefine josefine@sbk-svedala.se

Allmänlydnadsinstruktör: Sofia sofia@sbk-svedala.se

Allmänlydnadsinstruktör: Anna anna@sbk-svedala.se

För tillfället ej aktiva
Agilityinstruktör: Annika annika@sbk-svedala.se
SBK – instruktör: Åsa asa@sbk-svedala.se
SBK-instruktör: Sarah sarah@sbk-svedala.se
Allmänlydnadsinstruktör: Carola carola@sbk-svedala.se
Allmänlydnadsinstruktör: Kenny
B-instruktör, agilityinstruktör: Lotta

%d bloggare gillar detta: